Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Travel Salad

Dec 1, 2023 @ 12:00 am - Dec 31, 2023 @ 12:00 am

Nasz kompleks kopuł sferycznych, które już samą swoją konstrukcją zewnętrzną przeniosą Cię do innego wymiaru w odległej galaktyce to pierwsza w Polsce instalacja sferyczna, wyprodukowana przez firmę Polidomes.

Satelita P150 Entrance Dome – Weście do naszego kompleksu będzie dużym zaskoczeniem. Tam czeka na Ciebie standardowa przestronna szatnia, recepcja, sklep z pamiątkami i bar z przekąskami, ale wszystko to otacza cylinder projekcyjny tworzący obraz przestrzeni magicznej i nierzeczywistej. W klimat wydarzenia wprowadzi Cię sztuczna mgła i najnowsza technologia mappingu.

Satelita P50 Interactiv Dome – Zanurzamy się w przestrzeń Xplore Room, immersyjnej sztuki. Tunelu halucynacyjny to spektakularna instalacja, która wzbudza tylko pozytywne emocje. Za sprawą gry świateł, muzyki przenosimy Cię do świata nieskończoności. Tą przestrzeń nazywamy wyjątkową również ze względu na doświadczenia projekcji VR.

Satelita P500 Projection Dome- Nasze Centrum odkrywania musi być spektakularne i takie właśnie jest. Główny cylinder projekcyjny to ponad 25m2 pełnej eksploracji przestrzeni, która pobudza, zaskakuje i przede wszystkim zachwyca. Symfonia doznań zmysłowych dla każdego, którą możesz podziwiać odpoczywając na bardzo komfortowych, miękkich siedzeniach.

Do kompleksu prowadzą tunele ledowe tworzące optyczne złudzenia i zakrzywienia rzeczywistego obrazu. To prawdziwa podróż w nieznane. 

Obraz nierzeczywisty ukazuje się również w AR. Prezentujemy Ci przyszłość świata, gdzie nakładanie się w czasie rzeczywistym elementów i przedmiotów świata wirtualnego na świat widzialny przy użyciu kamery będzie codziennością. Ta rozszerzona rzeczywistość obecnie wzbudza największe emocje i chcemy je razem z Tobą przeżywać! 

Tworzymy specjalnie dla Ciebie ten wirtualny świat w TAURON Arena w Krakowie. 

Zapnij pasy i przygotuj się na wyjątkową podróż!

Details

Start:
Dec 1, 2023 @ 12:00 am
End:
Dec 31, 2023 @ 12:00 am
Event Category:

Organizer

Xplore Dome

Venue

TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7
Kraków, Małopolskie 31-571 Poland
+ Google Map